Relle

Georgië

Relle

5 maanden in Georgië

Mijn verhaal:

Hallo ik ben Relle en ik heb 5 maanden in Gori, Georgië gezeten voor ESC. De organisatie richtte zich op het bieden van extra activiteiten voor kinderen/jongeren in de omgeving. Aangezien ik veel van mijn tijd als vrijwilliger tijdens de Covid-19 pandemie heb gedaan, bestond mijn werk vooral uit online activiteiten. Zoals: Engelse lessen, knutseltutorials, kunstlessen en ook een milieu/afval projectje. Ik werd erg vrij gelaten in wat ik voor project wilde doen.

Mijn beste herinneringen zijn toch wel de mensen die ik heb ontmoet tijdens mijn verblijf en de
mooie natuur van Georgië.

Het was echt een hele vette ervaring. Ondanks corona heb ik zo genoten van de kans om in een heel andere land te leven, echt een grote aanrader!

Hoe was je woonsituatie?

Ik woonde met 3 andere vrijwilligers in een losstaand huis, dat van alles was voorzien.

Hoe was het contact met de andere vrijwilligers?

Het was altijd wel gezellig in ons huis, maar ik had niet echt veel mogelijkheid om andere vrijwilligers in het land te ontmoeten tot pas veel later.

Hoe kijk je terug op de trainingen waar je aan deelnam?

Vanwege corona konden deze helaas ook niet doorgaan.

Waar moest je het meest aan wennen in het land waar je vrijwilligerswerk deed?

Het feit dat je met Engels niet heel ver komt en dus op een andere manier moet gaan communiceren.

Hoe was je contact met Eastpackers?

Het contact met Eastpackers verliep heel goed, ik heb altijd het gevoel gehad dat ik met vragen bij hun terechtkon.

Welk advies zou je toekomstige ESC'ers willen meegeven?

Kijk goed bij welke organisatie je wilt zitten en bedenk alvast wat je leuk lijkt om te doen. Maar bovenal stel jezelf open en zeg zoveel mogelijk ‘ja’.